600 Puffs vienkartinis Vape Pen
1.D15 yra ne tik paprasta elektroninė cigaretė, ji tiekiama su galinga 550 mAh baterija, kuri užtikrina didelį dūmų kiekį, iki 600 įkvėpimų, todėl tinka tiek asmeniniam, tiek socialiniam naudojimui.
2. Be įspūdingų specifikacijų, D15 taip pat yra stilingas gaminys, puikiai tinkantis mados išmanantiems vartotojams, norintiems pasirodyti kasdieniame gyvenime.
Aprašymas
600 Puffs elektroninių cigarečių vienkartiniai garai
„Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.“ vienkartinė elektroninė cigaretė D15 puikiai tinka tiems, kurie nori lengvai naudoti ir patogiai.
D15 vienkartinė elektroninė cigaretė yra paprasta ir paprasta naudoti, tereikia ją išimti iš pakuotės ir pradėti rūkyti.
D15 vienkartinė elektroninė cigaretė turi galingą 550 mAh bateriją, kuri užtikrina pakankamai energijos iki 600 įkvėpimų.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 2 ml E skysčio |
| Puff | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| Mokestis | Įkraunama baterija |
| G.W | 28 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kokioje vape yra daugiausiai nikotino?
Paprastai kalbant,bet koks garinimo įrenginys, kuriame yra 5% arba 50 mg nikotino druskųyra stipriausias, kurį rasite. Nors techniškai gali būti įmanoma sukurti intensyvesnę patirtį naudojant individualų e-skystį ir ankšties sistemą, dauguma garintojų mano, kad 50 mg yra viršutinė riba, kad būtų patenkintas garinimas.
2. Kas laikoma intensyviu garavimu?
Sunkus garavimas pasižymidažnas ir ilgalaikis vape prietaiso naudojimas. Yra keletas būdų, kaip apibrėžti intensyvų garų įtaiso naudojimą: 1. Dažnis: sunkūs garintojai dažnai naudoja savo prietaisus visą dieną, kartais net viršija 100 įkvėpimų per dieną.
3.Ar pigiau rūkyti nei rūkyti?
Aiškus ir paprastas atsakymas yra tvirtas „taip“!Garinimas yra pigesnis nei rūkymas ir nemaža suma. Perėjimas nuo rūkymo prie garintuvo turi didelės naudos sveikatai ir finansiškai, nes rūkymo kaina yra daug didesnė nei cigarečių pakelio kaina.
DUK
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei nėra atsargų, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














