20000 Puffs Plus vienkartinių Vape E cigarečių
1. Rinkoje populiarios vienkartinės elektroninės cigaretės Vape Box R68 vienkartinės elektroninės cigaretės su 10 vaisių skonių.
2.R68 yra viena iš populiariausių vienkartinių elektroninių cigarečių rinkoje, skirta garų mėgėjams, norintiems lengvai mėgautis įvairiausiais vaisių skoniais.
Aprašymas
Populiarios vienkartinės elektroninės cigaretės rinkoje Vape Box
Ar esate vaisių skonio vape entuziastas? Ieškokite vienkartinės elektroninės cigaretės R68! Šis prietaisas, kuriame galima rinktis iš dešimties skirtingų vaisių skonių, yra viena populiariausių vienkartinių elektroninių cigarečių rinkoje ir sukėlė nemažą ažiotažą garinimo pramonėje.
Sukurtas taip, kad būtų kompaktiškas ir patogus naudoti, R68 yra „Vepe“ rašiklio tipo dėžutėje, kuriai nereikia jokios priežiūros ir kuri puikiai tinka tiems, kurie mėgsta įvairias garinimo patirtis. Naudodami 22 ml talpos e-juice ir 550 mAh bateriją galite mėgautis iki 20,000 išpūtimų, užtikrindami ilgalaikį ir malonų rūkymo potyrį.
Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar patyręs garinimo entuziastas, R68 yra puikus pasirinkimas mobiliam garinimui. Dėl kompaktiško dizaino jį lengva nešiotis su savimi, kad ir kur eitumėte, o vienkartinės funkcijos dėka nereikia netvarkingai pildyti ar įkrauti.
Atsisveikinkite su vargais prižiūrėti ir įkrauti savo „Vape“ rašiklį ir pasisveikinkite su R68 vienkartinės elektroninės cigaretės paprastumu ir patogumu. Dėl įvairių vaisių skonių, ilgai veikiančios baterijos ir patogaus dizaino jis tikrai taps jūsų pasirinkimu garinantis kelyje.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 22 ml E skysčio |
| Papūtimai | 20 000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 650 mAh baterija |
| G.W | 28 kg |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Ar 5% nikotino yra daug?
5% nikotino garai atitinka 50 mg nikotino viename mililitre, o tai yra aukštesnėje spektro dalyje. Ši koncentracija yra panaši į tą, kuri yra tradicinių cigarečių pakelyje, todėl jipuikus pasirinkimas vartotojams, ieškantiems stipraus nikotino poveikio.
2. Ar 1 vape prilygsta 50 cigarečių?
E-cigaretės dažnai klaidingai ženklinamos kaip „be nikotino“, tačiauviename vape gali būti tiek pat nikotino, kiek ir 50 tabako cigarečių.
3.Ar nikotino neturintys garlaiviai jus sujaudina?
Trūkstant nikotino,nėra jokios veikliosios medžiagos trumpame užpilde arba nenikotino vienkartiniuose garuose, kurie sukeltų triukšmą. Įkvėpdami ir iškvėpdami garus vis tiek jausite lengvą svaigulį, nors tai labai skiriasi nuo nikotino smūgio poveikio.
DUK
Kl .: Ar esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes gaminame elektronines cigaretes, tikimės užmegzti verslą su jumis! Ačiū!
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei nėra atsargų, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti










