E Cigaretė su 600 įkvėpimų
1. D59A puikiai tinka tiems, kurie nori sklandžiau ir efektyviau rūkyti.
2. Prietaisas tiekiamas su galinga 550mah baterija, kuri yra įkraunama.
Aprašymas
Mini Vape Box elektroninė cigaretė
D59A yra mini elektroninė cigaretė iš Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. prekės ženklo EGQ.
Ši elektroninė cigaretė turi galingą 550 mAh bateriją ir yra labai kompaktiška ir miela, todėl puikiai tinka išeiti į lauką.
D59A pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų. Jis tiekiamas 10 skirtingų skonių ir palaiko pritaikytus skonius.
D59A elektroninė cigaretė yra patikimas ir patogus pasirinkimas. Išbandykite elektroninę cigaretę D59A šiandien!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 2 ml E skysčio |
| Papūtimai | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| G.W | 28 kg |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Ar galiu išsimaudyti viešbučio kambaryje?
Kad išvengtume nesusipratimų,prieš naudojant garinimo įrenginį labai svarbu pasiteirauti su viešbučio personalu. Bendra gairė, jei viešbučio patalpose laikomasi griežtos nerūkymo politikos, tikėtina, kad ji taip pat bus taikoma garams.
2.Ar vape gali keliauti iš kambario į kambarį?
Persikėlimas rūkyti ar garuoti į kitą kambarį arba ten, kur atidarytas langas, arba į šildomą garažąnesustabdys naudotų ar trečiųjų asmenų poveikio rizikos. Taip yra todėl, kad dūmai ir aerozoliai pasklinda, o jūsų krosnis cirkuliuoja orą jūsų namuose.
3. Ar garavimas palieka kvapą iš burnos?
Vape esantis skystis (propilenglikolis) yra atsakingas už burnos džiūvimą. Tai sukelia dantenų uždegimą ir paraudimą.Tai sukelia halitozę (blogą burnos kvapą)nes nuolatinis vape naudojimas gali padidinti bakterijų kiekį aplink dantis. Jis serga periodontitu (dantenų ir kaulų liga) ir padidina dantų judrumą.
DUK
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














