Vienkartinis vape su 35000 išpūtimų LED ekranu
1. Maža ir nešiojama elektroninė cigaretė Mini Vape Box Pristatome R75, mažą ir nešiojamą elektroninę cigaretę, kuri yra mini vape dėžutės dizaino.
2. Šis „vape“ prietaisas yra vienkartinio tipo, turintis galingą 650 mAh bateriją ir 33 ml vaisių skonio e-skystį, kuris suteikia iki 35 000 įkvėpimų.
Aprašymas
Maža ir nešiojama elektroninė cigaretė Mini Vape Box
Ar pavargote nešiotis didelių gabaritų elektronines cigaretes keliaujant? R75 Vape Box yra puikus sprendimas jums. Šis naujoviškas elektroninių cigarečių prietaisas skirtas žmonėms, kurie nori be rūpesčių rūkyti kelyje.
R75 yra kompaktiškas ir lengvai telpa į kišenę ar rankinę, todėl yra idealus pasirinkimas keliaujant ar važiuojant į darbą ir atgal. Naudodamas galingą 550 mAh bateriją, kiekvienas įrenginys gali sklandžiai ir maloniai išpūsti iki 35,000.
R75 iš kitų rinkoje esančių elektroninių cigarečių prietaisų išsiskiria neįtikėtinu vaisių skonio e-skysčiu. Mūsų 33 ml e-skystis yra pagamintas tik iš geriausių ingredientų ir yra 10 skirtingų skonių, įskaitant vynuogių, apelsinų, braškių ir mėlynių.
Be to, R75 yra labai paprasta naudoti. Norėdami pradėti rūkyti, tiesiog įkvėpkite. Kai įrenginio baterija išsikrauna, tiesiog įkraukite jį naudodami pateiktą USB laidą. Taip pat rodomas akumuliatoriaus lygis ir alyvos lygis, kad būtų patogu naudotis.
Nepatenkinkite vidutine elektroninių cigarečių patirtimi. Atnaujinkite į R75 mini elektroninę cigarečių dėžutę ir mėgaukitės patogumu ir pasitenkinimu aukštos kokybės elektroninėmis cigaretėmis.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 33 ml E skysčio |
| Papūtimai | 35000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| G.W | 28 kg |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 400 vnt vienoje dėžutėje |
| PRIEMONĖS |
55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Ar Disney metalo detektoriai aptinka garus?
Vape rašikliai nėra „Disney World“ draudžiamų daiktų sąraše. Dėl to neturėtų kilti problemų, jei jas perimsite per saugos priemones.Gali būti, kad metalo detektoriai išjungs ir jums reikės atlikti papildomą patikrinimą.
2. Kas atsitiks, jei būsite sučiuptas garuojantis „Disney World“?
Atminkite, kad nesilaikant „Disney“ rūkymo ir garų vartojimo politikos gali būti pašalintas iš parko arba net uždrausta naudotis visomis „Disney“ nuosavybėmis. Parkų žemėlapiuose arba mobiliosiose programose suraskite rūkymo vietas.
3. Ar galiu važinėtis savo Disney viešbutyje?
Atkreipkite dėmesį į taiSvečiai negali rūkyti ar rūkyti savo kurorto viešbutyjearba savo kurorto balkone. Svečiai gali naudoti programą „My Disney Experience“, kad surastų lauke skirtas rūkymo / garų zonas. Tiesiog naudokite programos „paieškos“ funkciją.
DUK
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei nėra atsargų, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti












