HQD 800 pūkų cilindrinė elektroninė cigaretė
1.58Y elektroninė cigaretė yra cilindro formos, o tai atitinka tikruosius žmonių poreikius.
2. Elektroninė cigaretė L58Y turi daug privalumų, dėl kurių ji išsiskiria iš kitų rinkoje esančių elektroninių cigarečių.
Aprašymas
HQD 800 pūkų cilindrinė elektroninė cigaretė
Jei mėgstate rūkyti, bet visada keliaujate, HQD 800puffs cilindrinė elektroninė cigaretė yra puikus prietaisas jums. Šis elektroninių cigarečių prietaisas sukurtas atsižvelgiant į patogumą ir turi daug funkcijų, dėl kurių jis išsiskiria iš kitų.
Viena įspūdingiausių šio įrenginio savybių yra jo baterijos veikimo laikas. Naudodami 550 mAh bateriją galėsite mėgautis rūkymu ilgą laiką, nesijaudindami dėl nuolatinio įrenginio įkrovimo. Tai ypač tinka verslo žmonėms, kurie nuolat keliauja ir neturi prieigos prie lizdo, kad galėtų įkrauti savo įrenginį. Galite mėgautis rūkymu be jokių pertraukų ir atnaujinti savo stilių bei tendencijas.
Kita puiki HQD 800puffs cilindrinės elektroninės cigaretės savybė yra elektroninių cigarečių skystis. Skystis yra skirtingų nikotino lygių ir skonių, todėl galite rinktis iš daugybės pasirinkimų. Galite mėgautis savo mėgstamo skonio rūkymu be jokių atliekų ir ilgai. Įrenginys yra 2 ml talpos, todėl nereikės jo per dažnai pildyti.
Prietaisas puikiai tinka žmonėms, kurie nori rūkyti patalpose netrukdydami kitiems. Kadangi neskleidžia dūmų kvapo, žmonėms rūkyti tampa patogiau. Be to, prietaisas yra labai diskretiškas ir patogus naudoti.
Apibendrinant galima pasakyti, kad HQD 800puffs cilindrinė elektroninė cigaretė yra puikus produktas, turintis daug privalumų. Dėl baterijos veikimo laiko, elektroninių cigarečių skysčio ir patogumo jis yra idealus pasirinkimas žmonėms, kurie nori mėgautis rūkymu kelyje.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 2ml E-skysčio |
| Sluoksniuotos | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 500 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kas daro vape lygesnį?
High VG skystis puikiai tinka visiems, ieškantiems sklandaus garo.
2. Koks yra geriausias vape?
Elektroninė cigaretė, kuri pati gali reguliuoti įtampos varžos galią.
3. Kodėl mano vape trenkia per stipriai?
Bene dažniausia elektroninių cigarečių atšiaurumo priežastis yra per didelis nikotino kiekis.
DUK
Kl .: Ar esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes gaminame elektronines cigaretes, tikimės užmegzti verslą su jumis! Ačiū!
Kl .: Kaip spręsti muitinės formalumus?
A: Klientas yra atsakingas už visus muitus, mokesčius, muitinės formalumų įforminimo mokesčius ir visus saugojimo mokesčius, apskaičiuotus vietoje muitinio įforminimo proceso metu. Pakuotė bus grąžinta į mūsų sandėlį, jei mokestis nebus sumokėtas per nustatytą laikotarpį, leidžiamą standartiniam muitinės įforminimui jūsų šalyje.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti











