Didmeninė prekyba vienkartiniais vape už prieinamą kainą
1. Per pastaruosius kelerius metus vienkartinės elektroninės cigaretės nuėjo ilgą kelią, o modelis D59A yra puikus pavyzdys, kaip toli pažengusios technologijos.
2.Vienas didžiausių elektroninės cigaretės D59A privalumų yra baterijos veikimo laikas. Naudodami 550 mAh bateriją, vartotojai gali mėgautis iki 600 įkvėpimų prieš keisdami įrenginį.
Aprašymas
Vienkartinė Vape 600 pūkų Crystal E-cigaretė
Elektroninės cigaretės yra labai populiarios visame pasaulyje, o D59A yra vienas inovatyviausių produktų šioje erdvėje.
Jis mažas, bet toks gražus ir mielas.
Vienas iš svarbiausių D59A akcentų yra 550 mAh talpos baterija, kuri gali atlikti 600 įkvėpimų.
Tačiau tai ne vienintelis D59A privalumas. Taip pat galima rinktis iš kelių skonių, pavyzdžiui, arbūzo, vynuogių, ličių, mangų ir kt.
Dideliais pirkimais taip pat galite gauti unikalių skonių, todėl galėsite mėgautis sklandžiu ir maloniu rūkymu be jokio dirginimo ar diskomforto.
D59A naudoti labai paprasta, tiesiog išimkite jį iš pakuotės, nuimkite guminį kandiklio dangtelį ir papūskite.
Visa tai rodo, kad tai atitinka žmonių psichologinius lūkesčius.
D15A yra produktas, kurio žmonės negali nuleisti rankų, be to, klientų atsiliepimai taip pat rodo, kad šis gaminys tikrai vertas dėmesio.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 2ml E-Liquid |
| Papūtimai | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 500 mAh baterija |
| Skoniai | Galima rinktis 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| GW | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Ar galiu skristi su elfų baru?
Be to, rankiniame bagaže galite vežtis elfų batonėlius, geek batonėlius ir bet kokius kitus vienkartinius gardus, jei jie atitinka standartines rankinio bagažo taisykles. Svarbu pažymėti, kad šiuos daiktus leidžiama vežtis tik kaip rankinį bagažą ir juos reikia saugiai laikyti sandariame maišelyje arba konteineryje.
2.Ar TSA ištrauks mano vape iš mano rankinio bagažo?
Pagal TSA gaires,keleiviams leidžiama vežtis vape prietaisą į lėktuvą rankiniame bagaže. Taigi, visiškai nesijaudinkite!
3.Ar oro uostai aptinka vienkartinius garus?
Skirtingi oro uostai ir oro linijos gali turėti skirtingą politiką, kaip elgtis su vienkartiniais garais saugumo ir muitinės patikrų metu. Svarbu atminti, kad vienkartiniuose garuose yra 20ml skysčio ir ličio jonų baterija. Tai reiškia, kad atliekant šiuos patikrinimus jiems dažnai taikomos likvidumo taisyklės.
DUK
K: Ar esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes gaminame elektronines cigaretes, tikimės užmegzti verslą su jumis! Ačiū!
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
Kl.: Kada dažniausiai gaunate atsakymą?
A: Visos užklausos bus apdorotos per 24 valandas.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














