650 mah Vape rašiklis
1. Elektroninę cigaretę C009 gamina Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd. ir ji priklauso EGQ prekės ženklo vienkartinei elektroninei cigaretei.
2. C009 baterija yra 650mah, talpa 5,5ml ir gali išpūsti iki 2000.
Aprašymas
650 mah Vape rašiklis
Elektroninę cigaretę C009, 650 mAh Vape Pen, gamina Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., ji priklauso EGQ prekės ženklo vienkartinei elektroninei cigaretei.
Nors C009 650 mAh Vape Pen yra MTL (nuo burnos iki plaučių) prietaisas, jis buvo išbandytas ir yra ne tik geresnė elektroninė cigaretė, bet ir leidžia skoniams tikrai prasiskverbti.
Vienkartiniai elektroninių cigarečių gaminiai yra ekologiškesni.
Tai atlikę, jūs tiesiog turite leisti jai surinkti šiukšles, kai baigsite.
Kai kurie skoniai yra senos mokyklos klasika, kiti yra gražūs nauji skoniai, tačiau neabejotina, kad 10 skonių, kuriuos dabar siūlome, visi yra populiarūs, o mes palaikome pasirinktinius skonius.
O kiekvieną skonį atitinkančio produkto spalva taip pat skiriasi.
Be to, esame tikri, kad C009 tikrai suteiks dar daugiau skonių, kad patenkintų bet kurį skonį.
C009 650 mAh Vape Pen baterija yra 650 mAh, talpa 5,5 ml ir gali išpūsti iki 2000 įkvėpimų.
Išgirdote teisingai, 2000 išpūtimų, tai ekonomiškas produktas.
Pneumatinis jungiklis, elektroninį smogą galite gauti įkvėpdami, kviečiame pasikonsultuoti ir pateikti užsakymą, ačiū!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 5,5 ml E skysčio |
| Papūtimai | 2000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 650 mAh baterija |
| G.W | 28 kg |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 400 vnt vienoje dėžutėje |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kaip rūkote garų cigaretę?
a. Kelias sekundes lėtai traukite garus į burną.
b. Sekundę ar dvi palaikykite garus uždarytoje burnoje.
c. Atidarykite burną ir įkvėpkite garus į plaučius (ne "prarykite")
d.Iškvėpkite garams patekus į plaučius.
2.Ką tau daro rūkymo garai?
Plaučiai: kvapiosios medžiagos, tokios kaip diacetilas, gali visam laikui pažeisti plaučius. Itin smulkių garų dalelių įkvėpimas gali sukelti astmos priepuolius, kosulį, švokštimą ir dusulį.
3.Kiek nikotino yra garuose?
Nikotino kiekis garų skysčiuose skiriasi priklausomai nuo prekės ženklo. Kai kuriose elektroninėse cigaretėse yra kasetės be nikotino arba nikotino druskos užtaisai, kurių viename mililitre yra iki 50 mg nikotino. Lyginant nikotino suvartojimą su cigarečių kiekiu, įprasti rūkaliai renkasi 3–15 miligramų mililitre nikotino dozes.
DUK
Kl .: Ar esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes gaminame elektronines cigaretes, tikimės užmegzti verslą su jumis! Ačiū!
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














