Vienkartinis dūmų rašiklis
1.Kiekviename D27 yra 5,5 ml e-skysčio ir jie yra nepralaidūs.
2.Sudėtyje yra 2% nikotino druskų ir, žinoma, yra ir nulio nikotino.
Aprašymas
Vienkartinis dūmų rašiklis
Pristatome vienkartinį dūmų rašiklį – jūsų vieno langelio sprendimas visiems garinimo poreikiams! 5,5 ml talpos ir nepraleidžiančios konstrukcijos D27 yra tobulas įrenginys keliaujantiems.
Vienkartinis dūmų rašiklis, turintis 1.0 omų tinklelio ritę, greitai įkaista, todėl garinimas yra sklandesnis ir skoningesnis. Nebereikia netvarkingų ritės keitimų – D27 sukurtas maksimaliam patogumui!
Galite rinktis iš 10 populiarių skonių, įskaitant tabaką, mėtų, braškių, vynuogių, ananasų ir mangų, todėl kiekvienas ras kažką. Be to, pasirinkdami tarp 2% nikotino druskų ir be nikotino, galite pritaikyti garinimo patirtį pagal savo pageidavimus.
Vienkartinis dūmų rašiklis D27, kaip prekės ženklo EGQ gaminys, yra puikus!
Tai kam laukti? Išbandykite vienkartinį dūmų rašiklį ir patirkite nepaprastą patogumą bei skonį. Nesvarbu, ar esate patyręs garintuvas, ar naujokas, D27 yra puikus pasirinkimas, norint mėgautis be rūpesčių ir maloniu garinimu. Taigi pirmyn ir įkvėpkite – jūsų skonio receptoriai (ir piniginė!) jums už tai padėkos.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 5,5 ml E skysčio |
| Sluoksniuotos | 2000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Baterija | Integruota 1000 mAh baterija |
| Skonis | Yra 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| G.W | 28 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kas yra puff lazdelė?
„Puff stick“ yra vienkartinė elektroninė cigaretė, o tai reiškia, kad nereikia spausti mygtuko – tiesiog patraukite iš kandiklio, kad pradėtumėte rūkyti. Kiekviename Puff Stick yra pakankamai e-skysčio, maždaug 400 išpurškimų. Dėl aptakaus dizaino jį lengva nešiotis, o kompaktiškas dydis reiškia, kad galite jį naudoti nepastebimai.
2.Kiek smūgių turi puff lazdelė?
Vidutinio dydžio pagaliuką galima išpūsti apie 400 ir jame yra nikotino ekvivalentas 2-3 pakelių cigarečių.
3.Ar saugios vienkartinės elektroninės cigaretės?
Trumpas atsakymas yra: taip, jie yra tokie pat saugūs kaip ir bet kuris kitas garinimo įrenginys. Nepaisant visų spėliojimų įvairiose žiniasklaidos priemonėse, šiuo metu nėra įtikinamų įrodymų, kad vienkartinės elektroninės cigaretės būtų ypač kenksmingos garų mėgėjams ar buvusiems rūkantiems.
DUK
Kl .: Ar esate prekybos įmonė ar gamintojas?
A: Mes gaminame elektronines cigaretes, tikimės užmegzti verslą su jumis! Ačiū!
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














