600 išpūtimų 2 ml Vape Pen
1.D23 vienkartinė elektroninė cigaretė, ar atrodo kaip lūpų dažai, kuriuos dažnai naudoja merginos? Dabar visuomenė lygesnė, o moterys rūko labai dažnai.
2. Aptakus D23 dizainas leidžia jį lengvai naudoti ir visur pasiimti.
Aprašymas
600 išpūtimų 2 ml Vape Pen
D23 vienkartinė elektroninė cigaretė, 600 Puffs 2ml Vape Pen, ar tai atrodo kaip lūpų dažai, kuriuos dažnai naudoja merginos? Dabar visuomenė lygesnė, o moterys rūko labai dažnai. Elektroninės cigaretės yra saldaus ir vaisinio skonio, todėl natūraliai taps vienu iš moterų pasirinkimų. Įdėkite jį į maišą.
Ši elektroninė cigaretė D23, kurią vadiname 600 Puffs 2ml Vape Pen, pagaminta imituojant lūpų dažus, kad atitiktų aukštą šiuolaikinių moterų skonį, juk rūkyti elektronines cigaretes geriau nei cigaretes.
Žinoma, tai yra mūsų asmeninė nuomonė, ir mes manome, kad elektroninės cigaretės turėtų būti geresnės nei cigaretės. Bent jau aplinkiniai susirūpins, kad kiti rūko cigaretes, bet ne per daug dėl garinimo, nes elektroninių cigarečių skonis yra geresnis. Bent jau ne tiek ginčytis.
Dėl aptakaus dizaino D23 jį lengva naudoti ir visur pasiimti. Dėl 700 mAh talpos akumuliatoriaus ir 4,2 ml užpildyto nicSalt e-skysčio bei 10 nuostabių skonių ir akį traukiančių spalvų pasirinkimas yra idealus pasirinkimas daugeliui klientų. Ir tai yra elektroninė cigaretė, kuri gali surūkyti iki 1200 įkvėpimų.
Tikiuosi, kad čia kuo greičiau mesti rūkyti ir gyventi laimingą gyvenimą.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 4,2 ml E skysčio |
| Puff | 1200 įkvėpimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Baterijos talpa 700 mAH |
| Skonis | Yra 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 400 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 18 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1. Kokie yra 3 pagrindiniai garų tipai?
Garinimo prietaisus galima suskirstyti į 4 kategorijas:
a.Cig-A-like (pirmos kartos)
b. Elektroninis cigarečių rašiklis (antroji karta)
c.Modulis (trečios kartos)
d.Pod moduliai.
2.Kokios yra skirtingos vapes rūšys?
Yra dviejų tipų garavimo prietaisai: iš burnos į plaučius arba tiesiogiai į plaučius. Tai susiję su tuo, kaip garai įkvepiami – ar jie pirmiausia laikomi burnoje (kaip cigaretė), ar įkvepiami tiesiogiai (kaip astmos inhaliatorius). Artimiausias dalykas rūkymui yra prietaisas nuo burnos iki plaučių.
3.Koks yra populiariausias vape tipas?
Vienkartiniai garai.
DUK
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
Kl .: Kaip spręsti muitinės formalumus?
A: Klientas yra atsakingas už visus muitus, mokesčius, muitinės formalumų įforminimo mokesčius ir visus saugojimo mokesčius, apskaičiuotus vietoje muitinio įforminimo proceso metu. Pakuotė bus grąžinta į mūsų sandėlį, jei mokestis nebus sumokėtas per nustatytą laikotarpį, leidžiamą standartiniam muitinės įforminimui jūsų šalyje.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti















