Švytintis Cola Cup 7000 pūkų Vape rašiklis
1. D40 akumuliatoriaus talpa yra 550Mah ir gali atlaikyti iki 7000 įkvėpimų.
Aprašymas
Švytintis Cola Cup 7000 pūkų Vape rašiklis
D40 Luminous Coke Cup E-cigaretė turi 550Mah bateriją ir gali būti rūkoma 7000 kartų.
15 ml e-skysčio, galima rinktis iš 10 skonių. Galimos individualizuotos skonio paslaugos ir OEM / ODM paslaugos.
D40 yra įkraunamas, ekonomiškas, mažesnis, patogesnis ir turi tokius pačius skonius, kuriuos mėgstame ir mėgaujamės.
Pasiimkite „Luminous Coke Cup 7000 Puff E-cigarette Pen“ ir mėgaukitės nuostabia elektronine cigarete bet kada ir bet kur.
Paprasta, tobula ir skanu!
D40 yra pigus ir prieinamas ir yra geras pasirinkimas žmonėms.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 15 ml E-skysčio |
| Pu | Iki 7000 įkvėpimų |
| Baterija | 550 mAh baterija |
| Pagrindinis dydis | 110 mm * 30 mm |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | 10vnt/dėžutė |
| Dėžutė | 200vnt/ctn |
| G.W | 16,2 kg |
| PRIEMONĖS | 55*28*21cm |
Klausimai:
1.Kiek kainuoja vape?
Paprastai atskiri įrenginiai kainuoja nuo 15 iki 100 USD.
2.Ar vape rašikliai pigūs?
Dauguma garinimo rašiklių yra brangūs; kai kurie kainuoja net virš šimto dolerių.
3.Kodėl vaikai vapuoja?
Priklausomybė, jie mėgsta „hitą“, kurį suteikia nikotinas.
DUK
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei nėra atsargų, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
















