3500 Puff Vape Pen elektroninė cigaretė
1.D37 Vienkartinė elektroninė cigaretė, ar žinai? Tai naujausias pamišimas visoje elektroninių cigarečių pramonėje!
2. 7 ml e-skystis, didelės talpos e-cigaretė, 3500 išpūtimų, 10 skonių, iš kurių galima rinktis, palaiko individualius skonius, teikia OEM ir ODM.
Aprašymas
EGQ 3500 Puff Vape rašiklis
Naujausia vienkartinė elektroninė cigaretė D37, kurią pristatė Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., yra madingas ir mielas elektroninių cigarečių gaminys. Šis gaminys iš anksto įkrautas elektroniniu skysčiu ir turi įmontuotą įkrovimo funkciją, todėl jį lengva naudoti ir nešiotis. Be to, jame taip pat yra 7 ml elektroninių cigarečių skystis, kurių kiekvienas gali išpūsti 3500 ir turi 10 skonių. Vartotojai taip pat gali mėgautis pritaikytomis skonio paslaugomis, pritaikydami išskirtinius skonius vartotojams ir teikdami OEM ir ODM paslaugas.
D37 išorinis dizainas yra labai madingas, paprastas ir išskirtinis išvaizda, lygios linijos ir išskirtinė tekstūra. Be to, jis itin lengvas, labai patogus laikyti rankoje, puikiai tinka nešiotis.
Be išskirtinio išorinio dizaino, D37 taip pat naudoja pažangias technologijas, užtikrinančias sklandų ir patogų kvėpavimą. Naudodami unikalią dūmų sistemos technologiją, vartotojai gali mėgautis švelniu skoniu ir sodriu dūmų pojūčiu kiekvieną kartą įkvėpdami, todėl jie gali pajusti labai autentišką tabako skonį.
Tuo pačiu metu D37 taip pat pasižymi puikiomis saugos savybėmis. Jame naudojami aukštos kokybės baterijų elementai, plokštės, lustai ir kitos medžiagos, užtikrinančios aukštą gaminio stabilumą ir saugą, todėl vartotojai gali juo naudotis užtikrintai.
Apibendrinant galima pasakyti, kad D37 yra aukštos kokybės elektroninių cigarečių gaminys, kuris buvo kruopščiai sukurtas ir pagamintas. Tai ne tik puiki išvaizda, bet ir gerokai patobulintas gaminio veikimas. Jei esate rūkalius ar entuziastas, galbūt norėsite išbandyti D37, kuris tikrai padarys jūsų patirtį turtingesnę ir malonesnę!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 7 ml E-skysčio |
| Sluoksniuotos | 3000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 500 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1. Aukštos klasės garintuvai ir garintuvai.
Aukštos klasės garintuvai ir garintuvai gali suteikti rūkantiems geresnę elektroninių cigarečių patirtį. Nesvarbu, ar norite mesti rūkyti naudodamiesi elektroninėmis cigaretėmis, ar tiesiog atsipalaiduoti, šie aukščiausios klasės tušinukai ir garintuvai gali patenkinti jūsų poreikius. Šių prietaisų dizainas ir medžiagos yra gana puikios, suteikiančios dar geresnį dūmą ir skonį. Tuo tarpu taip pat galite pasirinkti naudoti įvairių skonių pūstukus, kad jūsų elektroninių cigarečių patirtis būtų įvairesnė. Nebetoleruokite tų prastesnių elektroninių cigarečių, pabandykite naudoti šiuos aukščiausios klasės įrenginius, kad elektroninių cigarečių patirtis būtų tobulesnė.
DUK
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei atsargų nėra, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














