Didmenininkas I Vape With 20000 Puffs
1. R68 yra neabejotinai perkamiausia elektroninė cigaretė.
2. Naudodami ar laikydami pamatysime, kad jo apvalus kūnas ir maža bei miela forma yra tarsi mažas elfas, aktyvus mūsų delnuose.
Aprašymas
6 ml cigarečių dėžutė
R68 yra stilinga elektroninė cigaretė, kurioje yra 22 ml įvairių skonių e-skysčio – nuo vaisių ir vynuogių mišinio iki gaivių mėtų ir sultingų braškių. Kiekvienas skonis turi unikalią išvaizdą ir spalvą, suteikdamas jums individualizuotą elektroninių cigarečių patirtį, kuri tikrai patiks.
Tačiau tai ne tik skoniai ir išvaizda – R68 taip pat turi įspūdingą akumuliatoriaus veikimo laiką.
Su integruota 550 mAh baterija puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui. Be to, jis yra įkraunamas.
R68 turi LED ekraną, kuriame aiškiai rodomas įkrovimas ir alyvos lygis.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 22ml E-skysčio |
| Sluoksniuotos | 20 000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kas nutinka jūsų kojoms, kai rūkote cigaretes?
Periferinių arterijų liga (PAD):Rūkymas gali pažeisti kraujagysles ir padidinti PAD riziką, tai yra būklė, kuri atsiranda, kai susiaurėja arba užsikemša kojų arterijos. PAD gali sukelti kojų skausmą, ypač vaikštant ar lipant laiptais.
2.Ar plaukai pagerėja metus rūkyti?
Norsrūkalių, kurie kenčia nuo slenkančių plaukų, mesti rūkyti tikrai atgaus sveikus plaukus, to negalima pasakyti apie tuos, kuriems išsivystė vyriškas nuplikimas. Plaukai daugiausia vėl taps pilni, tankūs ir riebūs, tačiau prarasti plaukų folikulai nebeataugs.
3.Kodėl aš taip suspaudžiau krūtinę po to, kai mesti rūkyti?
Kadangi rūkymas pirmiausia gali sukelti krūtinės skausmą, galite nustebti, kai mesti rūkyti pajusite skausmą ar spaudimą. Bettai gana dažnas abstinencijos simptomas, kuris išnyks, kai jūsų kūnas ir toliau gyja. Nepaisant skausmo, mesti rūkyti yra daug trumpalaikės ir ilgalaikės naudos sveikatai.
DUK
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
-

10000 Puffs Didelė Puff vienkartinė elektroninė ciga...
-

Kūdikių elektroninė cigaretė
-

8000 Puffs Vienkartinė Vape Box Vaping Experience Va...
-

Gamyklos didmeninė prekyba 8 000 vienkartinių garų
-

Individualizuotos vienkartinės didmeninės „Vape Pen“...
-

Geriausiai parduodamas didmenininkas I vienkartinis ...








