EGQ gamyklos Vape Pen Vape Pod elektroninė cigaretė
1. D32, kaip pakuotės gaminys, neabejotinai atves jus į naują įtraukiančių elektroninių cigarečių pasaulį.2. Elektroninė cigaretė D32 turi perkrovimo ir įkrovimo funkciją, gali būti naudojama pakartotinai ir tarnauja ilgai.
Aprašymas
elektroninė cigaretė vape pen vape pod
D32 elektroninė cigaretė, kurią gamina Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd., yra aukščiausios klasės produktas, orientuotas į aukščiausios klasės rinką.
D32 su keičiama elektroninių cigarečių kasetė yra viena universaliausių elektroninių cigarečių šiandieninėje rinkoje.
Dėl savo aukštos kokybės konstrukcijos ir pažangių funkcijų ši elektroninė cigaretė kiekvieną kartą užtikrina sklandų pūtimą.
D32 keičiamos kasetės elektroninė cigaretė turi 4,5 ml kasetę, kuria galima išpūsti apie 1500.
Užsisakykite savo D32 šiandien ir patirkite skirtumą patys!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 4,5 ml E skysčio |
| Sluoksniuotos | 1500 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Baterijos talpa 550 mAH |
| Skonis | Yra 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| G.W | 18 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kaip sužinoti, ar turiu plaučių uždegimą?
Krūtinės ląstos rentgeno arba kompiuterinės tomografijos (KT) skenavimas paprastai reikalingas diagnozei nustatyti, o plaučiuose bus matomos miglotos dėmės (vadinamos drumstumu).. Tai kontrastuoja su skaidria nugaros erdve sveikuose plaučiuose. Jūsų gydytojas taip pat gali paskirti kraujo tyrimą, kad pašalintų kitas galimas jūsų ligos priežastis.
2. Ką garinimas daro jūsų smegenims?
Ši rizika apima priklausomybę nuo nikotino, nuotaikos sutrikimus ir nuolatinį impulsų kontrolės sumažėjimą. Nikotinas taip patpakeičia sinapsių susidarymo būdą, o tai gali pakenkti smegenų dalims, kurios kontroliuoja dėmesį ir mokymąsi.
3. Kiek laiko reikėtų laukti tarp garų?
Siūloma palauktimažiausiai 5 sekundestarp garų, kad apsaugotumėte savo įrangą, tačiau visada elkitės atsargiai ir leiskite garams atvėsti. Nenorėtumėte karštakošiškai įsivelti į situaciją – tai kam perkaitinti garą? Palaukite tarp garų ir išnaudosite visas savo patirtis.
DUK
Kl .: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei nėra atsargų, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav.
Kl.: Kada dažniausiai gaunate atsakymą?
A: Visos užklausos bus apdorotos per 24 valandas.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














