Didmenininkas I vienkartiniai Vape Pod 600 Puffs
1. R77 yra neabejotinai geriausiai parduodamas vienkartinių elektroninių cigarečių vape rinkinys.
2.Kai naudosime ar laikysime, labai gerai rastume, plius miela forma, kaip piksė, aktyvi tarp delnų.
Aprašymas
2 ml cigarečių dėžutė
Ieškote geriausios elektroninės cigaretės rinkoje? Neieškokite daugiau nei R77! Šioje stilingoje elektroninėje cigaretėje yra 2 ml kasetė, įvairių skonių – nuo vaisių ir vynuogių mišinio iki gaivių mėtų ir sultingų braškių.
Be to, R77 yra suderinamas su daugeliu rinkoje esančių prekių ženklų, pvz., „Elf Bar“, todėl galite juo mėgautis be rūpesčių.
Tačiau R77 daro įspūdį ne tik skoniu ir išvaizda – jis taip pat turi įspūdingą akumuliatoriaus veikimo laiką. Su integruota 550 mAh baterija puikiai tinka ilgalaikiam naudojimui.
Be to, LED ekranas rodo R77 įkrovą ir alyvos lygį, todėl juo naudotis itin paprasta. Taigi ko tu lauki? Išbandykite R77 šiandien, kad gautumėte geriausios garinimo patirties!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 2ml E-skysčio |
| Sluoksniuotos | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1. Kas laikoma intensyviu garavimu?
Didelis E-skysčio suvartojimas:Jei prisipildote e-skysčio kelis kartus per dieną arba kasdien naudojate daugiau nei 10 ml e-skysčio, tai yra stipraus garavimo požymis.
2. Ar garavimas yra blogesnis už rūkymą?
Daugelis tyrimų rodo, kad garinimas yra daug mažiau kenksmingas nei rūkymas. Taip yra todėl, kad elektroninėse cigaretėse nėra vėžį sukeliančio tabako, o daugumos nuodingų cheminių medžiagų, esančių cigaretėse, nėra elektroninėse cigaretėse. Kai kurios potencialiai kenksmingos cheminės medžiagos buvo aptiktos elektroninėse cigaretėse.
3.Ar vape prilygsta 20 cigarečių?
1 ml 20 mg/ml nikotino stiprumo e-skysčio apytiksliai atitinka 20 cigarečių per dieną. Iš to galite nustatyti, kokio stiprumo e-skystį turėtumėte nusipirkti savo vape, kad gautumėte pakankamai nikotino. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip rasti geriausią garinimo patirtį pagal savo asmeninius poreikius.
DUK
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














