EGQ prekės ženklo elektroninė cigaretė
1.D41A vienkartinės elektroninės cigaretės atsiradimas yra skirtas berniukams, o dydis glaudžiai susijęs su delnu.
2.Juk berniukai yra aukšti ir galingi, o kitos mažos elektroninės cigaretės gali būti ne tokios natūralios ir patogios laikyti.
Aprašymas
EGQ prekės ženklo elektroninė cigaretė
Vienkartinė elektroninė cigaretė D41A priklauso EGQ prekės ženklui, kuri specialiai sukurta vyrams ir puikiai priglunda prie delno.
Šis vape rašiklis sukurtas taip, kad suteiktų maksimalų komfortą ir natūralų sukibimą, todėl idealiai tinka vyrams, turintiems didesnes rankas.
Ar jus domina OEM arba ODM? praneškite mums!
D41A atrodo puikiai, o dizainą galite pritaikyti pagal savo skonį.
nesame tikri, ar šis gaminys taps mados mados kūrėju, bet galime pasakyti, kad jį patogu laikyti rankoje.
D41A skleidžia iki 800 šilko švelnumo dūmų ir yra įvairių vaisių skonių.
Naudodami 3,5 ml e-skysčio, galite pasirinkti tarp 2% nikotino arba be nikotino, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.
Be to, elektroninių cigarečių D41A dizainas yra stilingas, kompaktiškas, lengvas ir įvairių ryškių spalvų, kurios tikrai patiks jūsųdėmesį.Jis ne tik puikiai atrodo, bet ir patogiai ir natūraliai jaučiasi rankoje, todėl puikiai tinka dūmams.
Na, o jei ieškote patogios ir stilingos elektroninės cigaretės, D41A yra geriausias jūsų pasirinkimas.
Nesvarbu, ar esate patyręs garintuvas, ar tik pradedate darbą, šis „vape“ rašiklis tikrai suteiks jums malonią ir pasitenkinimą teikiančią patirtį.
Išbandykite šiandien!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 3,5 ml E skysčio |
| Puff | 800 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 400 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 16,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55*28*29,5cm |

Klausimai:
1.Ką tau daro vape nikotinas?
Nikotinas sukelia priklausomybę ir pavojinga cheminė medžiaga. Tyrimai rodo, kad garavimas su nikotinu gali paveikti kvėpavimo takų (nosies, gerklės ir plaučių) ląstelių reakciją į bakterijas ir padidinti ligų bei bakterinių ir virusinių infekcijų, pvz., COVID sukeliančio viruso, tikimybę.{0}}
2.Ar nikotino garai kenkia plaučiams?
Įkvėpus garuose esančių kenksmingų cheminių medžiagų, gali atsirasti negrįžtamas (negydomas) plaučių pažeidimas, plaučių liga ir kai kuriais atvejais mirtis.
3.Kokie yra per daug garavimo simptomai?
kosulys; burnos ir gerklės džiūvimas; dusulys; burnos ir gerklės dirginimas; galvos skausmas.
DUK
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Kl .: Kaip spręsti muitinės formalumus?
A: Klientas yra atsakingas už visus muitus, mokesčius, muitinės formalumų įforminimo mokesčius ir visus saugojimo mokesčius, apskaičiuotus vietoje muitinio įforminimo proceso metu. Pakuotė bus grąžinta į mūsų sandėlį, jei mokestis nebus sumokėtas per nustatytą laikotarpį, leidžiamą standartiniam muitinės įforminimui jūsų šalyje.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti
















