Mazaj Style 4000 pūtimų
1. D25 sukurtas taip, kad tilptų iki 4000 įkvėpimų, todėl vartotojas galės ilgai mėgautis garais. Be to, jame yra įkrovimo funkcija, kuri neleidžia švaistyti e-skysčio ir užtikrina ilgesnį įrenginio naudojimą.
2. Šis prietaisas yra kvadrato formos elektroninė cigaretė, kuri gali pasigirti puikia išvaizda, todėl ji yra maloni akiai ir atitinka žmonių estetines perspektyvas.
Aprašymas
mazaj stiliaus 4000 pūtimų
Ar ieškote garinimo įrenginio, kuris siūlo ilgalaikius ir malonius garinimo seansus be dažno įkrovimo? Ieškokite daugiau nei D25 iš EGQ – kvadratinės formos elektroninės cigaretės, kuri pasižymi puikia išvaizda ir unikaliomis savybėmis, dėl kurių ji išsiskiria iš kitų.
Vienas iš svarbiausių D25 privalumų yra jo baterijos talpa, galinti užtikrinti ilgalaikį garavimą, nereikalaujant dažno įkrovimo. Jo galinga 1600 mAh baterija skirta reikliems garintojams, kurie mėgaujasi nepertraukiamais užsiėmimais nesijaudindami dėl akumuliatoriaus išsikrovimo. Be to, įrenginys turi įkrovimo funkciją, kuri leidžia išvengti e-skysčio švaistymo ir užtikrina ilgesnį įrenginio naudojimą.
Be įspūdingos baterijos talpos ir dizaino estetikos, D25 turi didžiulę 10 ml e-skysčio baką, leidžiantį vartotojui mėgautis garavimu ilgą laiką. Įrenginys siūlo vartotojams dešimties skirtingų nikotino lygių ir skonių pasirinkimą, atitinkantį daugybę pageidavimų.
Apskritai EGQ D25 yra puikus garinimo įrenginys, turintis daugybę unikalių savybių ir privalumų. Dėl aptakaus dizaino jis yra estetiškas, todėl idealiai tinka žmonėms, norintiems turėti stilingą garinimo aksesuarą, kuris išsiskirtų iš kitų. Nesvarbu, ar esate reiklus garintuvas, ar žmogus, kuriam patinka ilgalaikiai ir malonūs garintuvai, D25 yra puikus pasirinkimas, kurį verta patikrinti.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E-skystis | 10 ml E-skysčio |
| Puff | 4000 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Integruota 500 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 200 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 12,5 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1.Kaip vadinama vienkartinė garinė?
Vienkartinis elektroninių cigarečių prietaisas. Yra daug skonių.
2.Ar vienkartiniai garai yra kenksmingi?
Elektroninės cigaretės yra mažiau kenksmingos nei rūkymas, tačiau vis tiek nesaugios.
3.Kiek laiko jums tarnaus vienkartinis vape?
Vieno atsakymo į šį klausimą nėra. Vienkartinių elektroninių cigarečių eksploatavimo trukmė priklauso nuo įvairių veiksnių, pvz., garinimo įpročių ir susijusios įrangos. Kai kurie susiję įrenginiai gali turėti net 7000 įkvėpimų.
DUK
K: Kokios yra jūsų mokėjimo sąlygos?
A: Paprastai mes priimame mokėjimą T / T arba L / C. Sumokėkite 50% iš anksto, pradėsime gamybą, sumokėjus likutį, išsiųsime.
Kl.: Kada dažniausiai gaunate atsakymą?
A: Visos užklausos bus apdorotos per 24 valandas.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti













