Vienkartinis vape su 600 įkvėpimų
1. D59A yra daugiau nei paprasta elektroninė cigaretė, joje yra galinga 550 mAh baterija, kuri išskiria daug dūmų iki 600 įkvėpimų, todėl tinka tiek asmeniniam, tiek socialiniam naudojimui.
2. Be įspūdingų specifikacijų, D59A taip pat yra stilingas gaminys, puikiai tinkantis madingiems naudotojams, norintiems pasirodyti kasdieniame gyvenime.
Aprašymas
Vape 18000 Puffs vienkartinė elektroninė cigaretė
Elektroninių cigarečių rinkoje pasirodė įspūdingas produktas – modelis D59A, kurį gamina Shenzhen Kaiweili Digital Technology Co., Ltd.
Viena ryškiausių jo savybių yra galinga 550 mAh talpos baterija, galinti atlikti iki 600 įkvėpimų.
D59A ne tik atlaiko ilgalaikį naudojimą, bet ir yra orientuotas į vartotojo patirtį ir yra elegantiško dizaino su krištolo apvalkalu.
Jo aptakų ir kompaktišką korpusą lengva laikyti ir puikiai tinka nešiotis.
Trumpai tariant, modelis D59A yra puikus pasirinkimas tiems, kurie dažnai rūko elektronines cigaretes.
Jo detalės yra tokios:
| Nikotino druska | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 2 ml E skysčio |
| Puff | 600 išpūtimų vienam įrenginiui |
| Baterija | Integruota 550 mAh baterija |
| Skonis | Galima pasirinkti 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | Vienoje dėžutėje 400 vnt |
| Mokestis | Įkraunama baterija |
| G.W | 28 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1. Kas yra sausas tinderis?
Pageidautina, kad Tinder būtųsausa puri medžiaga, naudojama liepsnos kibirkštis arba anglis paversti liepsna. Taigi atėjo laikas aptarti tinderį. Cedar & Cottonwood. Manau, kad pirmasis mano šaltinis, kai miško kaklelyje randu skardinę, yra kedro žievė, žr. 1 nuotrauką.
2. Kas yra šlapias Tinderis?
Wetfire tinder yralengvas, saugus, patogus nešiotis ir garantuotas, kad užsidegs vėjuotomis ar šlapiomis sąlygomis. Skardos kubelius galima naudoti džiovinimui ir kūrenimo pradžiai, norint įkurti ugnį, nuskusti nedidelį gabalėlį arba naudoti visą vientisą skardos kubą, priklausomai nuo vėjo ar drėgmės lygio.
3. Kas dega „Tinder“?
Tinder yra smulkiai suskaidyta, atvira medžiaga, kuri pradės švytėti po kibirkščių lietumi. Oras švelniai sklinda virš žėrinčio skardos, kol jis užsiliepsnoja.Liepsnojanti skarda naudojama ugniai uždegti, o ši savo ruožtu naudojama birioms medžiagoms uždegti, ugniai sukelti.
DUK
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Kl.: Kada paprastai gaunate atsakymą?
A: Visos užklausos bus apdorotos per 24 valandas.
K: Kiek laiko trunka jūsų pristatymo laikas?
A: Jei prekės yra sandėlyje, paprastai 1-5 d. Jei atsargų nėra, tai nustatoma pagal kiekį ir paprastai tai užtrunka 1-2 sav
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti














