Nauja Hot 550 MAh vienkartinė Vape Pen elektroninė cigaretė
1.D15A yra EGQ prekės ženklo dovanų tipo elektroninė cigaretė.
2.Dovanų teikimas šiais laikais yra madinga, bent jau daugelį metų, Kinija buvo stipriai paveikta užsienio šalių, o jaunoji karta mėgsta dovanoti dovanas.
Aprašymas
Evoss Vapor
D15A yra kompaktiška ir patogi Kinijos gamintojo EGQ elektroninė cigaretė, kuri yra stilinga ir praktiška.
Įrenginys pasižymi stilingu cilindriniu dizainu, kuris ne tik puikiai atrodo, bet ir apsaugo nuo dulkių bei šiukšlių.
D15A taip pat galima įsigyti įvairių skanių skonių – nuo braškinių ledų, mėlynių, obuolių, bananų iki įvairių vaisių. Jūs tikrai rasite skonį, kuris jus sužavės.
D15A yra labai nešiojamas, todėl jei vertinate tiek mados pojūtį, tiek elektroninių cigarečių patogumą, taip pat galite išbandyti D15A ir pajusti elektroninių cigarečių žavesį!
Jo detalės yra tokios:
| Nikotinas | 2% nikotino druskos |
| E skystis | 2 ml E skysčio |
| pūsti | 600 pūtimų vienam įrenginiui |
| Perjungti | Oro srauto valdymas |
| Baterija | Baterijos talpa 550 mAH |
| Skonis | Yra 10 skonių |
| Dovanų dėžutė | Vienoje dovanų dėžutėje 10 vnt |
| Dėžutė | 400 vnt vienoje dėžutėje |
| G.W | 18 kg |
| PRIEMONĖS | 55,5*28,5*30 cm |
Klausimai:
1. Ar Kalifornija nustos pardavinėti vapes?
Garsavimas tarp paauglių yra nacionalinė epidemija, ir siekiant sumažinti jos poveikį vaikams,Kalifornijos rinkėjai 2022 m. patvirtino 31 pasiūlymą, draudžiantį pardavinėti aromatizuotas „e-cigaretes“, supakuotas su vaikams pritaikytais vaizdais.ir suteikti kviečiantys pavadinimai, pavyzdžiui, arbūzas, guminukai ir vaivorykštės cukraus vata.
2.Ar galite užsisakyti vapes iš „Amazon“?
Nemanau, kad pavadinčiau juos „teisėtais“.„Amazon“ uždrausti vapes- Kiekvienas, kuris sąmoningai veikia priešingai šioms žinioms, pagal apibrėžimą nėra „teisėtas“.
DUK
K: Ar pateikiate pavyzdžius? nemokama ar papildoma?
A: Mes teikiame nemokamus pavyzdžius savo klientams. Jei pavyzdį reikia pritaikyti, mes imsime atitinkamą mokestį.
Kl.: Kada dažniausiai gaunate atsakymą?
A: Visos užklausos bus apdorotos per 24 valandas.
K: Ką daryti su grąžinimu?
A: Mes nepriimame grąžinimo, jei nėra problemų dėl gaminio.
Jei taip yra dėl produkto, mes suteiksime techninę pagalbą ir atitinkamą aptarnavimą po pardavimo.
Siųsti užklausą
Tau taip pat gali patikti












